Biuro Turystyki Hit-Sport & Travelisland jest organizatorem imprez turystycznych dla firm i instytucji. Specjalizujemy się w turystyce narciarskiej, wycieczkami po Polsce i Europie, wyjazdami motywacyjnymi, szeroko rozumianymi „integracjami” oraz kompleksową organizacją konferencji i szkoleń.

Nie ma lepszego narzędzia budującego relacje i wzmacniającego lojalność niż niezapomniana podróż. Nasze biuro opanowało posługiwanie się tym narzędziem do perfekcji. Egzotyczne miejsca i połączone z nimi specjalnie wybrane, unikatowe atrakcje sprawią, że każda wyprawa na długo po jej zakończeniu pozostanie w pamięci uczestników.

Niesamowitych wrażeń nie zawsze trzeba szukać na końcu świata. Europa tworzy cały wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wspaniałe wycieczki. Cesarski Wiedeń czy Złota Praga to tylko nieliczne przykłady miejsc, w których teraźniejszość spotyka historię. Nasze biuro dba, by spotkania te były naprawdę wyjątkowe.

Nawiązanie współpracy między pracownikami może być dużo łatwiejsze z dala od natłoku codziennych obowiązków. Przygoda z nami to nie tylko spora dawka adrenaliny, zdobywanie nowych umiejętności, współdziałanie lub rywalizacja. To przede wszystkim świetna zabawa!

Odpoczynek na świeżym powietrzu? Jak najbardziej! Pikniki firmowe to coś dla całych rodzin. Animatorzy zadbają o świetną zabawę najmłodszych, a specjalnie przygotowane ekstremalne niespodzianki i konkursy dostarczą wrażeń rodzicom.

Konferencje, seminaria czy kongresy na stałe zagościły w harmonogramie każdej firmy. Z roku na rok jest ich coraz więcej. Tym samym nasuwa się pytanie co zrobić aby nie oszaleć w nawale tych zajęć? Odpowiedź jest prosta: organizację zajęć powierz BTA Hit- Sport. Spotkania korporacyjne są jak tort, my zawsze dodajemy pyszną wisienkę.

Nasza firma przy prowadzeniu powyższych imprez dysponuje wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrą pilotów, przewodników i instruktorów, która posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, dzięki czemu jakość naszych usług jest bardzo wysoka.

Przygoda z nami uzależnia!