Biuro Turystyczne 𝗛𝗜𝗧-𝗦𝗣𝗢𝗥𝗧 & 𝗧𝗥𝗔𝗩𝗘𝗟𝗜𝗦𝗟𝗔𝗡𝗗

Biuro Turystyczne Hit-Sport posiada 20-letnie doświadczenie na rynku turystycznym. Specjalizuje się w organizacji wycieczek i imprez firmowych, wycieczek szkolnych oraz aktywnego  wypoczynku. W ofercie znaleźć można m.in. wycieczki dla grup ,,szyte na miarę", wyjazdy narciarskie w Alpy i Dolomity, Szkółkę narciarską oraz Półkolonie letnie dla dzieci. Nasze doświadczenie na rynku gwarantuje 100% zadowolenia klientów.

Od 2022 roku biuro uruchomiło sprzedaż agencyjną pod nazwą TRAVELISLAND. W ofercie znaleźć można propozycje wczasów, wycieczek objazdowych i city break największych touroperatorów takich jak: Rainbow, ITAKA, Coral Travel, Exim Tours, Grecos i wielu innych. Do Państwa dyspozycji są nasze biura partnerskie i konsultanci na terenie Polski m.in. w Starym Sączu, Krakowie, Tarnowie, Wrocławiu, Nowym Targu oraz Bielsku Białej.

Biuro dokłada wszelkich starań, aby każdy Klient wrócił zadowolony ze swoich wakacji, wycieczek, wycieczek objazdowych i imprez narciarskich. 

Biuro posiada Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wydane przez Marszałka Województwa Małoplskiego o numerze D/409/02/258/2004.

Gwarancja Ubezpieczeniowa Signal Iduna nr M 522019.